loading...

تبلیغات دیجیتال / سئو

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:07

وقتی که شما با ذوق وشوق فراوان سایت فروش خود را راه اندازی می کنید. با زحمت زیاد موفق به جذب بازدید کننده می شوید. بازدیدکنندگان به سایت شما مراجعه می کنند، اما خرید نمی کنند. مشکل کار در کجاست؟ در این مقاله به 10 دلیل عمده می پردازیم که معمولاً باعث انصراف بازدید کننده از خرید می شود.

1- بازدید کنندگان هنگام سفارش، احساس امنیت نمی کنند

به مشتریان یادآوری کنید که سیستم پرداخت ما کاملاً امن است و اطلاعات آنها در معرض خطر قرار نخواهد گرفت. به آن ها اطمینان دهید که آدرس ایمیل و مشخصات شخصی شان در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت. هایک ویژن

2- صفحه فروش به اندازه کافی جذاب نیست

صفحه تبلیغاتی شما به جای ذکر مزایای محصول برای مشتری، به تعریف از شما یا ارائه مشخصات محصول پرداخته است. به عنوان صفحه محصول، برای مشتریان بازار هدف جذاب نیست. در صفحه محصول، نظرات مشتریان راضی را ننوشته اید یا گارانتی معتبری ارائه نکرده اید. پس حتما در اطلاعات صفحه محصولاتتان بازنگری داشته باشید. نصب دوربین مداربسته

article_image_one_622.jpg

3- به بازدیدکنندگان دلیلی برای بازدید دوباره از سایت ارائه نکرده اید

معمولاً بازدید کنندگان در بازدید اول خرید نمی کنند و حداقل باید چندین بار به سایت شما مراجعه کنند تا حاضر به خرید شوند. بهترین راه برای تشویق مشتریان به بازدید دوباره، ارائه خبرنامه ای رایگان درباره کسب وک ارتان است. همچنین اضافه کردن منظم مقالات و مطالب جدید باعث مراجعه مجدد بازدیدکنندگان می شود.

4- به بازدید کنندگان اطلاعات کافی درباره کسب وکارتان نداده اید

آن ها در صورت شناختن شما و کسب وکارتان راحت تر خرید خواهند کرد. در سایت خود حتما بخشی به نام «درباره ما» داشته باشید و در آن قسمت مختصری از تاریخچه شرکت، اطلاعات تماس و آدرس خود را قرار دهید. حتی عکس هایی از محل کارتان و خودتان را به این بخش اضافه کنید.

5- گزینه های کافی برای پرداخت ندارید

برای موفقیت در فروش اینترنتی باید تقریباً تمامی روش های پرداخت را پشتیبانی کنید. این روش ها شامل پرداخت آنلاین توسط کارت های بانکی عضو شتاب، خرید پستی، سفارش تلفنی و واریز به حساب هستند.

6- وب سایت شما حرفه ای به نظرنمی رسد

مراجعه به قسمت های مختلف سایت باید بسیارآسان باشد. بهترین حالت آن است که پسوند سایت .com باشد. همچنین گرافیک سایت باید حرفه ای و وابسته به موضوع سایت باشد. وب سایت های حرفه ای حداکثر از 3 رنگ در طراحی سایت خود استفاده می کنند و معمولاً تمامی متون با یک فونت خاص نوشته می شود. تی وی تی

7- متن تبلیغاتی شما طوری است که مشتری مجبور به خواندن آن تا انتها نمی شود

اگر جایزه یا هدیه ویژه ای در نظر می گیرید، آن را در انتهای صفحه درج کنید تا بازدید کننده واداربه خواندن متن شود. تمامی اطلاعات مهم را در بالای صفحه قرار ندهید.پاز طرف دیگر متن را با مقدمه های بی مورد و توضیح بدیهیات، طولانی نکنید. متن شما باید طوری باشد که اگر مخاطب شروع به خواندن آن کرد نتواند به راحتی آن را رها کند. اطلاعات باید طوری به هم مرتبط باشند که خواننده را ترغیب کند مطلب را دنبال کند.

8- سایت شما برای افراد بازار هدف جذاب نیست

افراد بازار هدف افرادی هستند که علاقه مند به خرید محصول مورد نظر هستند.. برای کسب اطلاعات دقیق از علایق بازدید کنندگان از رای گیری استفاده کنید.. به عنوان مثال در صفحه اول سایت از آنان بپرسید که به دنبال چه نوع اطلاعاتی هستند. اگر سایت شما کفش فوتبال می فروشد و مطالب سایت طوری است که علاقه مندان به تماشای فوتبال را جذب کند؛ نه بازیکنان فوتبال، هیچ گاه فروش موفقی نخواهید داشت.

9- همواره در حال بهینه کردن اطلاعات صفحه محصول نیستید

برای نوشتن صفحه تبلیغاتی بی نظیر تنها یک راه وجود دارد و آن هم روش سعی و خطاست. بسیاری از فروشندگان یک بار اقدام به نوشتن صفحه محصول خود می کنند، سپس هیچ گاه آن را تغییر نمی دهند. برای افزایش فروش می باید همواره در حال بهبود صفحه محصول باشید. اگر مشتریان سوالاتی می کنند و این سوالات تکرار می شود، این اطلاعات را به صفحه محصول اضافه کنید. بهتر است هرماه محتویات صفحات محصول را بررسی کرده و تکمیل کنید. دوربین مداربسته

10- هیچ دلیلی به بازدید کننده نمی دهید تا حس فوریت برای او در خرید ایجاد شود

بسیاری از بازدید کنندگان شاید به محصول شما علاقه مند باشند، اما خرید آن را به بعد موکول می سازند و این تعویق تا زمانی ادامه پیدا می کند که خرید به فراموشی سپرده می ود. بازدیدکنندگان را ترغیب کنید تا هم اکنون خرید کنند از جایزه و یا ویژه برخوردار شوند. پیشنهادی که در آن محدودیتی وجود نداشته باشد باعث فروش نخواهد شد. محدودیت می تواند در زمان یا تعداد باشد.

منبع : مدیران گیلان

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:06

خیلی اوقات با توجه به تجربه کاری با افرادی مواجه میشوم که از عدم بازدید مطالب وب سایتاشان متعجب و ناراحت هستند. آنها میگویند روزانه مطالب مرتبط و مفیدی را در سایتشان وارد کرده ولی بازخورد مورد نظر را ندارند. اما چرا؟

مسئله مهم در بحث تولید محتوا وب سایت درک سلیقه و خواسته های مخاطبان است. تحقیقات نشان داده است که اکثر افراد در ابتدا نگاهی کلی به مطالب صفحه باز شده می اندازند و اگر در این نگاه اجمالی نظرشان جلب نشود،صفحه را میبندند.با توجه به این موضوع در این مقاله به شما نکات کوچک اما تاثیرگذاری را میگوییم که با توجه به آنها میتوانید مطالب پر بازدیدی را تولید کنید. طراحی سایت اختصاصی

1. به فاصله میان پاراگراف ها توجه کنید

چند راه آسان برای خوش خوان تر شدن مطلب تان وجود دارد. حتی مطالب پیچیده هم در صورت وجود فضاهای خالی زیاد بهتر خوانده می شوند. در هر پاراگراف بخشی از یک ایده را، کوتاه – حداکثر در سه، چهار خط – شرح دهید. سعی کنید بعضی از پاراگراف ها را در قالب یک جمله بگنجانید.

2. از تکنیک لیست سازی و تکه تکه کردن محتوا بهره بگیرید
تکنیک لیست سازی کار انتقال پیام به مخاطب را راحت کرده و به آنها این امکان را می دهد که با یک نگاه ساده و مرور کلی تمامی اطلاعات را دریابید. لیست هایی که با استفاده از این تکنیک ساخته می شود به جهت ظاهر متفاوتی که دارد، می تواند توجه مخاطب را به سادگی جلب خود کرده و در یکنواختی متن تنوع ایجاد می کند. لیست سازی را می توانید با استفاده از علائمی چون نقطه تو پر مشخص کنید. طراحی سایت تهران


3. برای هر بخش عناوین گیرایی در نظر بگیرید
می توانید پیش از شروع هر مطلبی، عنوان اصلی و عناوین فرعی(میان تیترها) آن را بنویسید. در وهله اول استفاده از عنوانی تأثیر گذار برای جذب مخاطب ضروری است. عناوین فرعی قدرتمند خوانندگان را همراه می کند، و مانند یک عنوان اصلی کوچک آن ها را به پیشروی در ادامه مطلب سوق می دهد. عناوین فرعی باید علاوه بر آن که خیره کننده باشند، آگاهی دهنده هم باشند. خوانندگان وب به خوبی درست و غلط را از هم تشخیص می دهند، بنابراین نباید اغراق کنید، چون در غیر این صورت اعتبار خود را از دست می دهید. گیرایی با سهل گیری مترادف نیست. بعد از آن که عناوین فرعی را نوشتید آن را مرور کنید تا بدانید خوانندگان و مرورگرانی که تنها آن بخش را می خوانند چه برداشتی از آن می کنند. آیا با داستان گیرایی مواجه می شوند؟ آیا لب مطلب را می فهمند؟

4. بخش های اساسی را برجسته کنید
به وسیله برجسته ساختن بعضی از بخش ها (بلد کردن)، بر روی مطلب تان تاکید کنید. با استفاده از این روش خوانندگان قادرند تا مطلب را به صورت اجمالی مرور کرده و در یک نگاه متوجه نکات مهم آن شوند.

همه مطالب را برجسته نکنید، چون برجسته کردن همه ی مطالب فرقی با برجسته نکردن آن ندارد. به جای آن بر روی مطالب کلیدی تاکید کنید تا خوانندگان بتوانند به سرعت آن ها را فهم کنند.

5. به متن تان لینک های مفید و مرتبط اضافه کنید
لینک های داخلی افراد را در سایت شما نگه می دارد تا بهترین مطالب تان را بخوانند. لینک های خارجی نیز نشان می دهد که شما راجع به موضوع تحقیق کرده اید و می خواهید متخصصان دیگر این حوزه را هم برجسته کنید. محتوای خوب از هر دو لینک استفاده می کند تا دایره ی مطالعات خوانندگان را افزایش دهد و به آن ارزش ببخشد. ساخت سایت

6. قدرت شماره گذاری را فراموش نکنید
شماره ها راه حلی تأثیر گذارند، چه برای جلب توجه و چه برای جلب همراهی خواننده. اگر این مسئله را باور نمی کنید سری به محبوب ترین مقالات سایت های مختلف بزنید. گاهی اوقات می توانید تنها با اضافه کردن شماره به نکات اصلی بحث تان، آن را گیراتر کنید. برای یک بار هم که شده، این روش را امتحان کنید.

8. از عکس ها و زیرنوس های مناسب استفاده کنید
مطالعات نشان می دهد، محتوایی که با عکس همراه است، بیشترین بازدید را نسبت به دیگر بخش ها در صفحه داراست. اما باید سعی کنید عکسی را انتخاب کنید که با نوشته تان بیشترین قرابت معنایی را داشته باشد. در کنار آن نیز از کپشن های مفهومی و کامل استفاده کنید. همین کار کافی است که خوانندگان تان را به خواندن کل مقاله جذب نمایید.

7. ساختار کلی محتوا را بررسی کنید
اگر از عناوین فرعی، شماره ها، لیست های مؤثر و هر روش دیگری برای برجسته کردن نکات کلیدی در پست تان استفاده کردید، دوباره آن را بخوانید و از خود بپرسید که آیا با این تکنیک ها توانسته اید توجه مخاطب را جذب خود کنید، و یا آیا کلمات مهم و مرتبط را برجسته کرده اید تا خوانندگان خود را برای خواندن مطلب تان کنجکاو نگه دارید؟

شرکت طراحی سایت

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:06


مهم نیست شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی کوچک هستید یا یک سایت تجارت الکترونیکی عظیم را اداره می کنید، چیزی که حائز اهمیت است این است که تعداد بازدیدهای روزانه از سایت شما برای فروش محصولاتتان تعیین کننده است. بالا بردن آمار بازدید روزانه سایت کار چندان مشکل ودور از دسترسی نیست، فقط کافی است با ترفندهای این کار آشنا شوید. با چند روش ساده به راحتی می توانید آمار بازدید سایت تان را بالا ببرید.

از طریق راه های زیر می توانید آمار بازدید از سایت تان را بالا ببرید:

1- برای بالا بردن آمار سایت تان، یک سایت ارزش محور ایجاد کنید

شاید بدانید که امروزه محتوا ( Content ) به شکل جدید بازاریابی موتورهای جست وجو تبدیل شده است. تخمین زده می شود بیش از 80 درصد شرکت ها یک راهبرد تولید محتوا را به کار می گیرند اما تنها 32 درصد از آنها واقعا احساس می کنند که راهبرد اثربخشی را در پیش گرفته اند. حقیقت آن است که بازاریابی محتوا همچون یک حیوان رام نشدنی است. برای کسانی که از بیرون به ماجرا نگاه می کنند، تولید محتوا کار ساده ای به نظر می رسد. یک سایت درست کنید، تعدادی عکس داخل آن بگذارید و ایده هایی را در آن منتشر کنید و در این زمان سایت شما آماده است اما کار واقعا به این سادگی نیست. شرکت ها باید محتوایی هدفمند و با کیفیت بالا ایجاد کنند که به نتایجی که در پی آن هستند منجر شود . قیمت دوربین مداربسته

article_image_one_511.jpg

2- یکی از رازهای بازاریابی قدرتمند محتوا آن است که مشتری خود را به یک قهرمان تبدیل سازید

برای مثال، مشتریان تان را پیدا کنید و داستان های آن را بشنوید. از آنها بپرسید چطور شد که از بین تمام محصولات موجود در بازار، محصول شما را برگزیده اند، نام تجاری ( Brand ) شما برای آنها چه مفهومی دارد و چه احساسی به آنها می دهد. تصور کنید از طریق قرار دادن مشتریانتان در مرکزیت امور و دریافت نظرات و تجارب آنها، تا چه اندازه می توانید محتوای معنی دار و شخصی سازی شده برای سایتتان تولید كنید.

3- از محصولات خود ویدئو تهیه کرده و روی سایتتان قرار بدهید تا آمار بازدید روزانه سایت تان بالا رود

تهیه ویدئوهای تبلیغاتی یک ابزار قدرتمند برای فروش است که اطلاعات درست را در زمان درست برای خریدار فراهم می آورد. مثلا در یک سایت فروش کفش تقریبا تمامی کفش های تولیدی آنها دارای یک ویدئو است که در حال نشان دادن فردی است که آن کفش را به پا دارد. دو راه برای منتشر کردن ویدئو روی سایت خود پیش رو دارید. راه اول آن است که ویدئو را روی سایت خودتان بارگذاری کنید. این روش برای شرکت هایی که به دنبال آن هستند تا سایتشان از نظر میزان بازدید از ویدئوها در رتبه بالاتری قرار بگیرد، عالی است. در این صورت بهتر است حجم و کیفیت ویدئو را به صورت بهینه انتخاب کنید تا برای کاربران راحت تر نمایش داده شود. روش دوم این است که از سایت هایی که امکان بارگذاری ویدئو بر روی آنها وجود دارد استفاده کنید .مزیت روش دوم این است که با توجه به اینکه ویدئو روی سایت دیگری بارگذاری شده است، زمان بالا آمدن سایت شما افزایش نخواهد یافت. تی وی تی

4- دامنه هایی که شبیه به نام سایت شما هستند را خریداری کنید

این یکی از راهبردهایی است که توسط اغلب صاحبان کسب و کار آنلاین نادیده انگاشته می شود. بیشتر شرکت ها بر خریدن انواع پسوندها نظیر .net و .org و... متمرکز هستند اما اغلب یادشان می رود دامنه هایی را که شبیه نام سایت آنها هستند و غلط املایی دارند خریداری کنند.

5- برای بالا بردن آمار بازدید روزانه سایت تان در شبکه های اجتماعی به صورت هدفمند حضور یابید

حضور در شبکه های اجتماعی برای صاحبان کسب و کار آنلاین مثل آب خوردن است، اما اغلب ضعیف اجرا می شود. اگر فقط یک چیز در این زمینه باید درک شود آن است که نباید از فضای شبکه های اجتماعی صرفا برای هدایت مشتری به سایت فروش استفاده کرد، بلکه باید از آن برای افزایش آگاهی در مورد محصول و گسترش ارتباط با مشتریان استفاده كرد. شبکه های اجتماعی برای صاحبان سایت های تجارت الکترونیک فرصتی هستند که می توانند از طریق آنها با مشتریان خود ارتباط بهتری برقرار کنند. بازهم نیاز است تا از مشتریان خود قهرمان بسازید. از این خجالت نکشید که از آنها سوال بپرسید، دغدغه هایشان را دریابید و واقعا برای آنها اهمیت قائل شوید. وقتی مشتریانتان بفهمند شما واقعا به آنها اهمیت می دهید، آنگاه آنها نیز شروع می کنند تا واقعا برای شما اهمیت قائل شوند. از این طریق، آمار بازدید سایت شما نیز افزایش خواهد یافت. برای مثال شبکه اجتماعی گوگل پلاس به موتور جست وجوی گوگل متصل است. گوگل برای رتبه بندی سایت ها و صفحات اینترنتی از بازخوردهای شبکه های اجتماعی استفاده می کند. ایجاد یک شبکه قدرتمند از کاربران که واقعا با پست های شما ارتباط برقرار می کنند احتمال اینکه پست های وبلاگ یا صفحات مربوط به فروش محصولات شما را در نتایج جست وجوی گوگل در رتبه بالاتری قرار دهد، افزایش خواهد داد.

6- از ابزارها و برنامه های کاربردی موجود برای ارتقای محصولتان کمک بگیرید

ابزارهای جدیدی وجود دارند و هر روزه عرضه می شوند که می توانند به تلاش های شما برای فروش آنلاین محصولاتتان کمک کنند. یکی از آنها که من آن را آخرین فناوری موجود برای استفاده در تجارت الکترونیک می دانم، سایت Liketoknow.it است. این ابزار به کاربران اجازه می دهد که عکس های اینستاگرام شان را به محصولات تجاری تبدیل کنند. نصب دوربین مداربسته

7- کاربران را ترغیب کنید که نظراتشان را راجع به محصولاتتان در سایت بیان کنند

اغلب سایت ها و فروشگاه های آنلاین امکان قرار دادن نظرات کاربران روی سایتشان را دارند اما بسیاری از آنها از این راهبرد درست استفاده نمی کنند. آیا می دانید بیش از 88 درصد مشتریان به نظرات کاربران قبلی در مورد محصولات به اندازه پیشنهادهای شخصی اعتماد می کنند؟ هرکدام از نظرات ثبت شده کاربران در سایت شما، تاثیر شگرفی بر تصمیم به خرید مشتریان کنونی شما دارد. سوال اینجاست که این چگونه بر افزایش آمار بازدید از سایت موثر است؟

ابتدا باید توجه داشته باشید که نظرات کاربران یک محتوای منحصربه فرد و مرتبط است، دوم اینکه نظرات کاربران صفحات استاتیک سایت شما را به روز و تازه نگه می دارد و موتورهای جست وجو به صفحاتی که به طور مداوم مطالبشان به روز می شود علاقه نشان می دهند . سوم اینکه افرادی که وقت می گذارند و راجع به محصولی نظر می دهند همان هایی هستند که وقت صرف می کنند و تجارب خود را با دوستانشان به اشتراک می گذارند. درج نظرات کاربران باعث می شود تا صفحات مربوط به محصولات شما شانس بیشتری برای دستیابی به رتبه بالاتر در موتورهای جست وجو داشته باشند و با مشتریان ارتباط اجتماعی برقرار كنند. نکات فوق تنها تعداد اندکی از راه های متعددی است که می توانید از طریق آنها آمار بازدید از سایت تجارت الکترونیک خود را افزایش دهید و البته اینها همان مواردی هستند که اغلب مورد غفلت واقع می شوند. به طور مداوم تلاش های خودتان را مورد پایش قرار دهید و همواره به دنبال راه های جدیدی برای ارزش آفرینی برای مشتریانتان باشید. هایک ویژن

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:05

یکی از رازهای سایت های موفق که دارای رتبه قابل قبول سئو و صفحه اول گوگل هستند داشتن استراتژی در بازاریابی محتوا است . محتوا یکی از اثرگذار ترین مباحث در موفقیت یک سایت است، پس با توجه به اهمیت آن لازم است محتوا با ارزشی تولید شود تا علاوه بر جذب مخاطب، مورد توجه موتورهای جستجو نیز قرار گیرد . در این مقاله قصد داریم شما را با 4 اشتباه رایج در زمینه تولید محتوا آشنا کنیم تا با رفع آنها بتوانید سایت خور را بهبود ببخشید.

بازاریابی محتوا


1- تولید محتوا تکراری
هرکسی قادر به تولید محتوایی مشابه آنچه اکنون نیز در وب موجود است می باشد. اما باید از تولید یک محتوای معمولی که مخاطبان بارها در جاهای مختلف با آن مواجه شده اند به شدت بپرهیزید. قطعا محتواهای معمولی به اندازه کافی اثرگذار نخواهند بود. شما نیاز به ایجاد یک محتوای غیر معمول، تخیلی، معتبر و جالب دارید. در عین حال که می توانید در مورد موضوع مشابه با دیگران صحبت کنید، برای بیان آن باید روشی داشته باشید که توجه مخاطبان خود را جلب نمایید. با این کار، شما یک حس انحصاری در مخاطبان ایجاد می کنید که آنها را متقاعد می کند که چنین چشم اندازی را در هیچ جای دیگر نخواهند یافت. برای انجام این کار به طور مداوم، نیاز به گسترش محدوده ی خلاقیتهایتان دارید. طراحی سایت فروشگاهی

طبق گفته ی اریک کولمن در کتاب خود: " شرکت های موفق در رسانه های اجتماعی بیشتر شبیه به شرکت های سرگرمی، ناشران و یا برنامه ریزان هستند تا به آگاهی دهندگان سنتی."

2- انجام بازاریابی محتوا فقط برای ساخت لینک ها
اگر فکر می کنید که فرایند تولید محتوا و انتشار آن ابزار اصلی ایجاد یک لینک باکیفیت است، سخت در اشتباه هستید. این طرز تفکر منجر به تولید محتوای بیهوده و بی کیفیت، با تعداد بالا می باشد که درصورت عدم استقبال کاربران از نظر گوگل نیز بی ارزش خواهید بود. شما باید به بازاریابی محتوا به عنوان یک روش فعال تعامل با مخاطبان و ایجاد روابط پایدار مبتنی بر اعتماد و اقتدار بنگرید. وجود آن در ایجاد ارتباط با مخاطبان و ایجاد انگیزه گفتگو در مورد نام تجاری بسیار کمک کننده می باشد.

لینک ها برای بقای شما مهم هستند، درست است. اما این همان مکتب قدیمی بهینه سازی می باشد. خدماتی مانند گوگل بر هر چیزی که به نظر یک تاکتیک مناسب برای بازی با سیستم باشد اشراف دارد. در عوض، گوگل به محتوای آموزشی با ارزش، که باعث وفاداری به برند و افزایش شهرت کسب و کار می شود علاقه بیشتری نشان می دهد. با ایجاد این نوع از محتوا به طور طبیعی مجموعه ای از لینک های معتبر مربوطه را خواهید ساخت.

3- ایجاد محتوا فقط در ذهن خود
صاحبان کسب و کار و بازاریابان فکر می کنند که می دانند چه چیزی برای مخاطبانشان مناسب است و این گاهی منجر به تولید محتوایی میشود که فقط ظاهرا مناسب است. چیزهایی که شما با آنها مواجه اید در واقع موضوعاتی هستند که فقط منافع خودتان را تحت پوشش قرار میدهند. اینگونه نتایج یا به هدف میخورند یا به خطا میروند که عمدتا به خطا خواهند رفت، چرا که شما واقعا نیاز مخاطبان را نشانه نرفته اید. شما موظف به تولید، انتشار و توزیع محتوایی هستید که با مخاطبان در مورد مشکلات آنها صحبت کند و یا مطلبی باشد که پس از خواندن آن به دانش مخاطب افزوده شود. طراحی سایت وردپرس

بهترین راه برای پیدا کردن علاقه مندی مخاطبان، خواندن انتقادات، جستجو در بحث های رسانه های اجتماعی، بررسی سایت های پرسش و پاسخ و شنیدن درمورد صنعت خود می باشد. با این کار سوالات و مشکلات آنها و موانع بر سر راه آنها برای پیدا کردن پاسخ، قابل فهم تر خواهد بود. با داشتن درک قوی از نیاز های مخاطبان خود، می توانید به طور واضح آنچه که آنها به دنبالش هستند را تعریف نمایید. ایجاد یک طرح بازاریابی محتوا با هدف خدمت به آنها ( نه خدمت به خودتان) به مراتب آسان تر خواهد بود. شرکت طراحی وب سایت

4- تسلیم شدن در شرایط سخت
ممکن است شما همه کارها را بدرستی انجام دهید و با اجرای بازاریابی محتوا به هدف بزنید، یک استراتژی بجا داشته باشد، به درستی به آن عمل کنید، به نتایج خوبی دست یابید و در حال ایجاد سریع محتوای بزرگی باشید، ناگهان ایده هایتان به پایان می رسد، شکست می خورید ، انرژی و پشتکار خود را از دست می دهید و هم زمان کیفیت کارتان دستخوش تغییرات قرار می گیرد. بدترین کاری که در این نقطه می توانید انجام دهید، به خصوص اگر بازاریابی محتوا برای شما مفید بوده باشد، این است که استراتژی خود را از حرکت باز دارید. این کار می تواند شما را متحمل هزینه های گزاف کند. هزینه طراحی سایت

به یاد داشته باشید که مخاطبانتان به این محتوا وابسته شده اند و این باعث افزایش فروش کسب و کار شما شده است. هر چقدر هم که شرایط سخت به نظر برسد شما نباید حتی برای لحظه ای آن را رها کنید. اگر این اتفاق بیافتد زمان آن رسیده که از زاویه جدیدی به بازاریابی محتوا بنگریم، مثلا به داستان سرایی و یا پاسخ به سوالات مشتریان که خودشان هم نمی دانند چگونه آنها را مطرح کنند به اضافه ی تجربیات شخصی و پیروی از رقبا بپردازید، آنچه که آنها انجام می دهند را ببینید و از آنها بهتر انجام دهید. نکته مهم این است که همیشه نوآوری داشته باشید و راه هایی را درجهت تازه، جذاب و کارآمد نگه داشتن محتوای خود بیابید

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:04

موفقیت هر تجارتی در گرو جلب رضایت مشتریان و کسب اعتماد آنها است. این امر برای فروشگاه های اینترنتی اهمیت دو چندانی پیدا می کند زیرا اعتماد سازی به یک کسب و کار مجازی در فرهنگ های مختلف بسیار اهمیت می یابد و معیارهای انتخاب مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهد. بازدیدکنندگان یک فروشگاه اینترنتی به دنبال شواهدی مبنی بر صداقت شما و کیفیت محصولات ارائه شده هستند.

یکی از روش های موثر برای جلب اعتماد مشتریان ایجاد یک شبکه پشتیبانی و یا کلوب هواداران است. این روش تقریبا هیچ گاه از دید افراد مصنوعی و ساختگی نبوده و دلیلی برای عدم پذیرش آن نخواهند داشت زیرا کاری نیست که بتوان براحتی و با استخدام یک یا چند نفر انجام گیرد. راه اندازی کلوب هواداران و جلب اعتماد مشتریان علاوه بر مشتری مداری، نیازمند صرف هزینه و کار زیاد می باشد. بیشتر افراد به سرعت بدنبال شبکه های اجتماعی میروند در حالیکه این روش تنها یکی از چند گزینه در پیش روی شماست. نصب دوربین مداربسته تی وی تی

روش های جلب اعتماد مشتریان

روش های متعددی برای ارتباط دو طرفه و با مشتریان و جلب اعتماد آنها وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

article_image_one_480.jpg

1- راه اندازی انجمن یا فروم

راه اندازی اولیه یک فروم کار سختی بوده و جذب افراد برای فعالیت در آن امری زمانبر است، ولی اگر به حد مشخصی از پیشرفت برسد میتواند خود را به تنهایی و با کمک مردم اداره کرده و تاثیر بالایی در جلب اعتماد مشتریان شما داشته باشد. یک فروم فعال و پویا نشان دهنده اهمیت دادن شما به مشتریان و رضایت آنها است. همچنین موجب ایجاد مشتریانی وفادار و فعال در زمینه کاری شما خواهد شد. قیمت دوربین مداربسته

2- سیستم امتیاز دهی

سیستم رای گیری یا امتیاز دهی برای محصولات شما این امکان را به بازدیدکنندگان فروشگاه اینترنتی میدهد تا از نظرات دیگران در تصمیم گیری خود بهره ببرند. نمایش محصولات براساس میزان فروش یا تعداد بازدید صفحه میتواند راه مناسب دیگری جهت جلب اعتماد مشتریان و تشویق آنها به خرید باشد.

3- امکان ثبت دیدگاه

ایجاد فضایی مناسب و آزاد برای ارائه نظرات و دیدگاه مشتریان در مورد یک محصول این ذهنیت را به بازدیدکنندگان سایت شما می دهد که نسبت به کیفیت محصولات و خدمات خود مطمئن هستید که این امر تاثیر بالایی در جلب اعتماد مشتری خواهد داشت. همچنین در صورت ارسال دیدگاه مثبت از طرف مشتریان سابق شانس شما برای جذب افراد جدید بیشتر خواهد شد.

4- شبکه های اجتماعی

بهترین روش برای ایجاد یک شبکه از مشتریان یا کلوب هواداران استفاده از شبکه های اجتماعی است. امکانات گسترده و کاربران بیشمار این شبکه ها سرعت گسترش محبوبیت شما را افزایش خواهد داد. معرفی شما از طرف یکی از مشتریان به دوستان و آشنایان موثرترین راه جلب اعتماد مشتریان خواهد بود. برای فعالیت موثر در شبکه های اجتماعی نیازی به بکارگیری همه آنها نخواهید داشت بلکه باید یک یا دو شبکه را متناسب با نیاز و مشتریان خود انتخاب کنید. مطالعه مقاله شبکه های اجتماعی و افزایش بازدید سایت میتواند مرجع مناسبی برای انتخاب شبکه مورد نیاز شما باشد و پیشنهاد می شود که یک سری اشتباهات را در شبکه های اجتماعی انجام ندهید! هایک ویژن

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:03

اگر میخواهید برای وب سایت خود در گوگل رنکینگ بالاتری دریافت نمایید، لازم است به یک سری نکات توجه کنید تا با رضایت مخاطبان وب سایت تان به هدف خود برسید . در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با نکاتی آشنا کنیم که با توجه به آنها به سادگی بتوانید رنکینگ وب سایت خود را افزایش دهید و از این طریق همچنین از وب سایت خود کسب درآمد کنید.

1. برای مردم بنویسید نه ماشین
در حالی که می دانید محتوا کلید موفقیت در بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو است، بسیار حائز اهمیت است که به یاد داشته باشید، در نهایت محتوا را برای افراد تهیه می کنید نه برای ماشین ها، دستگاه ها و ربات های موتور جستجو. مطمئنم که بارها در این مورد بیش از حد نیز شنیده اید که باید محتوایی با کیفیت بالا – قابل خواندن و آموزنده در وب سایت تان ایجاد نمایید.اگر این کار را انجام دهید مطمئناً خوانندگان خود را بدست آورده و کلیک های آنها را بر روی صفحات وب سایت تان خواهید داشت و اگر این کار را انجام ندهید در واقع انرژی خود را هدر داده اید. اگر به دنبال یک راه حل بلند مدت هستید پس باید به خاطر داشته باشید که در پایان کیفیت بر کمیت پیروز خواهد شد.

چیز دیگری که به شما ارائه می شود این است که اجازه ایجاد کسب و کار آنلاین را به شما داده و یا بدون هچ تکیه ای بر روی گوگل می توانید ترافیک سایت خود را داشته باشید؛ مانند مطالب ارسالی به وبلاگ ها و مطالب ارسالی به تالارهای گفتگو

2. اضافه کردن مطالب به صورت روزانه
وب سایت ها نیاز به این دارند که به طور منظم با مطالب جدید و صفحات جدید به روزرسانی شوند تا کمک زیادی در بهینه سازی آنها در موتورهای جستجو باشد. کلمات کلیدی در اینجا نقش بزرگی را ایفا می نمایند و به وب سایت شما کمک می کنند تا آن را توسعه دهید. اگر در مورد موضوعات عمومی مطالبی می نویسید، بسیار بسیار ساده در میان سیلی از مطالب عمومی در اینترنت گم خواهید شد.

مطمئناً تمایلی ندارید که وب سایت شما رتبه پائینی در موتورهای جستجو دریافت نماید. مطالب و محتوای وب سایت خود را با ایجاد لینک با وب سایت هایی با رنکینگ بالا به صورت منظم همیشه تازه نگه دارید. درست همانطور که می خواهید سایت های بزرگ، بک لینک های مناسبی با شما داشته باشند، سایت های دیگر نیز تمایل به ایجاد لینک با وب سایت های معتبر دارند.

3. ایجاد ارتباط با مخاطبین
از وب سایت های آموزشی و یا سازمان های غیر انتفاعی بخواهید که با مطالب وب سایت شما لینک ایجاد نمایند. موتورهای جستجو نگاه مناسب و مطلوبی به وب سایت هایی دارند که به منابع معتبری لینک می شوند. ارائه اطلاعات مفید و با کیفیت بالا که باعث جلب نظر وب سایت های قابل اعتماد می شود، باید از ویژگی های وب سایت شما باشد. کلمه کلیدی در اینجا قابل اعتماد بودن و شاید قابل خواندن بودن وب سایت ها باشد. ما در مورد ارسال مقالات به سایت و یا ارسال آن به دایرکتوری ها صحبت نمی کنیم؛ ما به طور کلی در مورد ایجاد محتوا که سازمان ها و نهاد های مختلف آن مطالب را مفید و ارزشمند بدانند صحبت می کنیم. طراحی سایت پزشکی

4. آنچه دیگران می دانند را بیاموزید
فراموش نکنید که باید به بررسی رقبای خود در امر سئو بپردازید باید ببینید رقبای شما از چه تکنیک هایی استفاده می کنند تا به رتبه های بالا در موتور جستجو می رسند؛ تا کمکی برای بالا رفتن رنکینگ وب سایت شما باشد. از موفقیت های آنها بیاموزید، روش های موفقیت آمیز آنها در امر سئو سایت را در وب سایت تان گسترش داده و یا منطبق نمایید.

5. کمی Html یاد بگیرید
فراموش نکنید که موتورهای جستجو انسان نیستند! باید از Html استفاده کنید تا آنها بتوانند مطالب و محتوای سایت شما را بخوانند و مزیت بیشتری نسبت به رقبای شما برای وب سایت تان در نظر بگیرند. استفاده از دیگر زبان های برنامه نویسی نیز بسیار مفید می باشد و شاید حتی لازم و ضروری باشد اما همیشه html به عنوان Back up به موتورهای جستجو اطلاعات لازم و ضروری وب سایت تان را ارائه خواهد کرد. طراحی سایت صنعتی

6. ترکیب تاکتیک ها
هنگامی که بحث بازاریابی، لینک بیلدینگ و تبلیغات و یا هر متد دیگری که شما استفاده می کنید در میان باشد، نیاز به این است که همیشه ترکیبی از این استراتژی ها را در وب سایت تان به کار ببرید. نه تنها باید برای وب سایت تان تبلیغات اینترنتی انجام دهید، بلکه باید از طریق خود وب سایت تان بازاریابی انجام دهید.

آنچه شما می خواهید اتفاق بیافتد این است که افراد زمان بیشتری در وب سایت شما صرف نمایند و بر روی لینک های وب سایت تان کلیک کنند. هر دوی این موارد قابل اندازه گیری هستند. در Bounce rate می توانید آمار میزان ورود افراد به صفحات و خروج بلافاصلهء آنها را بررسی نمایید. بعضی وب سایت ها Bounce rate زیر 20٪ دارند اما در صورتی که به طور متوسط بالای 30٪ باشد در واقع وب سایت شما به خوبی عمل کرده است.

چیزی که درباره آن صحبت می کنیم در واقع افزایش سود کلی و موفقیت در وب سایت در طول یک سال است. باید کمی در موردبهینه سازی صفحات داخلی یا onpage SEO یاد بگیرید؛ برای بهینه سازی بهتر وب سایت شما در موتور جستجو، باید در تگ های عنوان در هر مطلبی از کلمات کلیدی در آن استفاده نمایید. اکثر موتورهای جستجو نسبت به دیگر انواع مطالب اهمیت بیشتری به عنوان می دهند. این موضوع بدان معنی است که استفاده از کلمات کلیدی موثر در تگ عناوین یکی از بهترین روش ها برای دریافت ترافیک وب سایت از طریق موتورهای جستجو است. طراحی سایت اختصاصی

7. یادگیری شیوه های مناسب لینک
بیلدینگ هنگامی که پیوند لینک به صفحه اصلی وب شما از دیگر بخش های وب سایت شما برقرار می شود، باید اطمینان حاصل فرمایید که پیوند شما به نام دامنه لینک شود و نه به /index.html/ و یا دیگر چیزهایی که در پایان آدرس قرار دارد. به جای گیج کردن موتورهای جستجو با داشتن دو یا چند صفحه اصلی جداگانه مانند /index.html/ ،به موتورهای جستجو در تشخیص نام دامنه تان به عنوان Anchor text کمک کنید تا صفحهء اصلی وب سایت شما در بالاترین رتبه صفحهء نتایج موتور جستجو قرار گیرد.

8. استفاده از خدمات رایگان در وب سایت
این امر به خوبی در وب سایت تان کار می کند.وب سایت شما نیاز به چیزهایی برای ارائه به صورت رایگان به مخاطبین دارد. آنچه شما سریع یاد می گیرید آن است که بعد از انجام این کار باید چیزهای رایگان زیادی برای ارائه در وب سایت داشته باشید. بهترین راه برای گرفتن خدمات رایگان در وب سایت، عضویت در سایت ها می باشد. برخی از آنها بسار خوب است اما سایت های عضویتی وجود دارد که واقعاً خدمات با کیفیتی ارائه می کنند.

ساخت وب سایت

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:03

وب مانند یک جنگل در حال رشد می باشد.امروزه پیدا کردن وب سایت های خوب با محتوا مناسب کار چندان آسانی نیست.اگر شما صاحب سایت هستید، اگر خرید و فروش از طریق وب سایت انجام می دهید باید بدانید چگونه وب سایت خود را محبوبتر سازید.این امر باعث افزایش تعداد بازدید های شما می شود.

1- میزبان (هاستینگ) قدرتمند

بعد از تعیین نام دامنه مرحله بعدی انتخاب یک پلن میزبانی می باشد. شما باید به نکاتی در انتخاب هاستینگ خود توجه کنید. یکی از مهمترین موارد کیفیت و سرعت وب سایت شما است. تصور کنید که میزبان خود را از جاهای نا معتبر و با قیمت ارزان تهیه کرده اید! این گونه میزبانی ها، میزبانی های اشتراکی هستند. یعنی وب سایت شما به همراه تعدادی وب سایت دیگر بر روی یک سرور قرار دارند. در این نوع میزبانی، منابع سرور به صورت اشتراکی توسط وب سایت ها استفاده می شود. حال اگر تعداد وب سایت ها بر روی یک سرور زیاد باشد، منابعی که به سایت شما تعلق می گیرد کمتر خواهد بود. همچنین در بعضی از ساعات روز که تعداد بازدید ها بالا است ممکن است سرور توانایی پاسخگویی به ایم تعداد بازدید را نداشته باشد. درنتیجه سایت شما بالا نمی آید و یا سرعت بالا آمدن آن بسیار کند می شود. پیشنهاد ما استفاده از سرور های قوی با تعداد کاربران کمتر و یا استفاده از سرور های اختصاصی می باشد. در صورتی که از میزبانی خوبی برای کاربران خود استفاده نکنید و به هر دلیل کاربران از سرعت وب سایت شما ناراضی باشند، دیگر به سایت شما باز نخواهند گشت. و این به معنی از دست دادن کاربران می باشد. نصب دوربین مداربسته تی وی تی

article_image_one_447.jpg

2- بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یکی از مهمترین موارد داشتن یک وب سایت خوب، کارآمد و دقیق ، بهینه سازی سایت می باشد. موتور های جستجو همانند گوگل و یاهو قواعدی خاص و استاندار هایی را تعیین کرده اند. در صورت رعایت این استاندار ها موتور های جستجوگر راحتتر وب سایت شما را پیمایش می کنند. همچنین مطالبی که برای شما مهم است را متوجه می شوند. در نتیجه رتبه شما در موتور های جستجو گر بهتر می شود. و این بدان معنی است که تعداد بازدید های شما بالاتر می رود، فروش محصولات و خدمات شما بیشتر میبشود. این عملیات را اصطلاحا سئو (SEO) می نامند. این عملیات زمان بر بوده و برای وب سایت ها حدود 4 ماه تا 1 سال به طول می انجامد. هایک ویژن

3- استفاده از بهینه سازی رسانه های اجتماعی

استفاده از بهینه سازی رسانه های اجتماعی بهینه سازی وب سایت پایان کار نیست! مرحله بعدی استفاده بهینه سازی شبکه ها و سرانه های اجتماعی می باشد. امروزه شبکه های اجتماعی به پایگاه های و ابزارهای قدرتمند تجارت و بازاریابی تبدیل شده اند! استفاده از بهینه سازی رسانه های اجتماعی شامل چندین نکته می باشد. در ابتدا، اطمینان حاصل کنید محتوا سایت شما با محتوا موضوع شما در این رسانه ها یکی است ، مغایرتی ندارد و تاریخ گذشته نیست.قسمت دوم وب گردی می باشد. شما وب گردی می کنید، در سایت ها پیام و نظر می گذارید.نگران نباشد که چی در ذهن شما می گذرد. آن را به اشتراک بگذارید. همچنین شما می توانید با این کار بک لینک برای سایت خود بدست آورید بک لینک ها، پیوند هایی هستند که از سایت های دیگر به سایت شما داده می شود. این امر باعث بالا تر رفتن اعتبار سایت شما می شود.

4- کاربران را در سایت خود دخالت دهید!

هدف اصلی شما از طراحی سایت، جمع آوری هرچه بیشتر کاربران است تا در مواقع بخصوص کالا و یا خدمات و یا تبلیغات خود را به آنها نمایش دهید. برای این کار لازم است شما با ترفندهایی کاربران را جذب سایت کنید.یکی از این ترفند ها اجازه دخالت و نظر دهی کاربران است. نگران ایجاد سوالات باز نباشید! بگذارید کاربران نظرات خود را اعلام کنند.این کار باعث جذب کاربران می شود. همچنین شما می توانید برای وب سایت خوب یک تالار (انجمن) درست کنید. کاربران داخل این انحمن ها تبادل نظر می کنند. این کار باعث افزایش کارایی و جذب کاربران میشود.

5- استفاده از گرافیک ظاهری زیبا، سبک و مرتبط با زمینه کاری

استفاده از گرافیک ظاهری زیبا، سبک و مرتبط با زمینه کاری یکی دیگر از مهمترین قسمت های ایجاد یک سایت، طراحی گرافیکی ظاهر سایت می باشد. شاید یکی از دلایلی که برخی شغل طراحی سایت را یک شغل تخصصی می نامند این موضوع باشد. استفاده از رنگ های مناسب.استفاده از چینش مناسب متون. استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها. اشنایی کامل با روانشناسی رنگها و... . پیشنهاد می شود بعد از تکمیل یک طرح گرافیکی، آن را به نظر سنجی بگذارید. این مهم است که کاربران سایت شما از این طرح راضی هستند؟ آیا ارتباط برقرار کردن با این طرح برای آنها راحت است؟

شما با رعایت 5 راه ساده و در عین حال مهم می توانید محبوبیت سایت خود را بالا ببرید. این کار باعث افزایش ترافیک سایت شما نیز می شود. دوربین مداربسته

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:02

یکی از اهداف اصلی تمام صاحبان کسب و کارهای اینترنتی این است که بعد جستجوی حرفه و خدمات متناسب با کسب و کارشان در صفحه اول گوگل باشند،ولی دستیابی به این امر اندکی زمان میبرد و دلیل آن ایندکس شدن صفحات در گوگل است.روش کار گوگل به این صورت است. گوگل فعالیت خود را از زمانی که لینکی برای بررسی به او معرفی می شود، شروع می کند. در این مقاله به شما راهکارهایی را معرفی میکنیم تا سرعت ایندکس شدن صفحات را افزایش دهید

1. اکانت گوگل وبمستر
جهت بهبود ایندکس سایت، مهمترین قدم برای هر سایتی نصب یک آمارگیر قوی و ساخت اکانت گوگل وبمستر می باشد. سایت خود را به گوگل معرفی کنید، و وضعیت بازدید روباتهای گوگل از سایت خود را زیر نظر بگیرید.2. استفاده از Fetch as Google
در اکانت گوگل وبمستر خود میتوانید درخواست بررسی و ایندکس سایت و صفحات مشخصی از آن را ثبت کنید. این کار برای معرفی صفحات جدید سایت و یا آنهایی که به تازگی بروزرسانی شده اند کاربرد دارد.
برای ایندکس سایت از این طریق از نوار کناری و در بخش Health بر روی گزینه Fetch as Google کلیک کنید. آدرس مورد نظر خود را در باکس سفید رنگ وارد کرده و بر روی دکمه Fetch کلیک کنید. پس از بارگزاری مجدد صفحه وضعیت به Successful تغییر می یابد. در این زمان برای ثبت نهایی دکمه Submit to Index را بزنید.برای ایندکس سایت از این طریق شما دو گزینه پیش رو خواهید داشت، یا خود صفحه را بررسی میکنید یا آدرس مورد نظر با تمام لینکهای موجود در آن را. در هر ماه تنها 10 بار میتوانید از روش دوم و 2000 بار از روش اول برای ایندکس سایت استفاده کنید.

طراحی سایت شرکتی

3. نقشه سایت

نقشه سایت بعنوان نقشه راه ربات های گوگل استفاده میشوند و آنها را به صفحات داخلی سایت شما راهنمایی میکنند. برای بهبود وضعیت ایندکس سایت حتما نقشه سایت خود را بسازید و آن را در اکانت وبمستر خود معرفی کنید. طراحی سایت اختصاصی


4. لینک های ورودی به سایت
اگر صفحاتی که بخوبی توسط گوگل ایندکس میشوند به شما لینک داده باشند، ربات های گوگل به سرعت به ایندکس سایت شما خواهند پرداخت. برای این کار باید لینک های مناسب و با کیفیت از سایتهای دیگر به صفحات خود داشته باشید (لینک سازی خارجی)

ساخت سایت

5. گوگل پلاس
یک اکانت گوگل پلاس بسازید و در صفحه About آن لینک سایت خود را قرار دهید. با توجه به اینکه پلاس از سرویس های اصلی گوگل است توجه ویژه ای به آن میشود. استفاده از شبکه های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام، تلگرام و … نیز برای بهبود ایندکس سایت توصیه میشود.

6. رعایت نکات کد نویسی
شما با رعایت صحیح نکات کد نویسی میتوانید کار رباتهای گوگل را برای ایندکس سایت خود راحت تر کرده و سرعت این پروسه را افزایش دهید. برای بررسی کد HTML سایت خود به سایت W3.org مراجعه کرده از ابزار چک کننده آن بهره بگیرید. در کنار این کار رعایت نسبت متن به کد در صفحات خود را رعایت کنید.

7. سرعت بیشتر، ایندکس بهتر
با کاهش زمان بارگذاری صفحات به همان نسبت سرعت ایندکس سایت افزایش می یابد.سرعت سایت یکی ار مهمترین فاکتورها برای سنجش کارایی و سئو سایت است. گوگل سرعت مناسب سایت را نشانگر کاربرپسند بودن آن میداند و در رنکینگ تاثیر میدهد. شرکت طراحی سایت


8. لینک سازی داخلی در سایت
سعی کنید که ارتباط مناسبی میان صفحات داخلی سایت خود ایجاد کنید و لینک های داخلی را بین مطالب مرتبط بسازید. این کار موجب میشود که ربات های گوگل از صفحات ایندکس شده به صفحات جدید سایت شما راه یابند و در نهایت سرعت ایندکس سایت افزایش یابد.

9. محتوای تازه و مفید
بطور مرتب سایت خود را بروزرسانی کرده و در بازه های زمانی مشخص مطالب جدیدی به آن بیافزایید. اگر بطور مرتب و در زمانهای خاصی مطالب جدیدی را در سایت خود منتشر کنید، و یا مطالب قدیمی سایتتان را ویرایش کنید، روباتهای گوگل نیز در همان فاصله های زمانی به سایت شما وارد شده و وضعیت ایندکس سایت شما را بروز خواهند کرد. با این کار فاصله زمانی میان انتشار یک مطلب جدید تا ایندکس آن توسط گوگل به شدت کاهش خواهد یافت.

در نهایت شما میتوانید با استفاده از پنل مدیریت گوگل وبمستر خود و بخش Index Status وضعیت ایندکس سایت خود را مشاهده کرده و تعداد صفحات ایندکس شده از سایت در گوگل را با توجه به تاریخ مشاهده کنید.

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:01

با افزایش اینترنت و فضای مجازی و به دنبال آن افزایش صفحات وب، ما را به این فکر وا می دارد که علت نیاز به سایت چیست؟ چرا باید برای خود سایتی داشته باشیم؟ در این مقاله شما را با تعدادی از علت های نیازمندی به سایت آشنا خواهیم داد.

1- بی خوابی کشیدن وب سایت ها

اکثر مردم در وب در هنگام شب که بسیاری از کسب و کارها بسته می باشند گشت و گذار می کنند و این هم عادی است چون یک وب سایت هیچ وقت در خواب و یا استراحت نمی باشد. یک وب سایت به کسب و کار یا سازمان شما این امکان را می دهد که به صورت شبانه روز 24 ساعت هر 7 روز هفته 356 روز سال باز باشد. داشتن یک وب سایت معادل داشتن یک کارمند مشغول به کار تمام ساعت حتی در تمام تعطیلات می باشد.

2- رقیبتان سایت دارد!

اگر شما در رقابت مستقیم با کسب و کار دیگری باشید و او یک وب سایت برای کسب و کار خود داشته باشد این یک مزیت روشن برای رقیب شما به حساب می رود. خصوصا اگر او به اندازه کافی برای وب سایت خود بازاریابی کرده باشد. یک وب سایت یک راه عالی برای رقابت در کسب و کار می باشد. نصب دوربین مداربسته

article_image_one_351.jpg

3- فقط آن را گوگل کنید

بیش از هر زمان دیگری مردم راه های سنتی قبل را برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز خود را تغییر داده اند و امروزه مردم اطلاعات خود را از طریق آنلاین بدست می آورند. کسب و کار شما هم باید از طریق آنلاین هم در اختیار مردم باشد. تی وی تی

4- اعتماد مشتری به شما

داشتن یک وب سایت اعتماد مشتری را به کسب و کار شما بهبود می بخشد و از کسب و کار شما یک شرکت محترم و معتبر خواهد ساخت. و تصویر کلی کسب و کار خود را به عموم مردم بهتر جلوه خواهد داد و به نوبه خود باعث افزایش اعتماد مشتریان خود نسبت به سازمان و یا کسب و کار شما خواهد بود. هایک ویژن

5- درآمد بالا

کسب و کار کوچک آنلاین درآمد عالی دارد به گزارش (Small Business Administration ) کسب و کارهای کوچکی که دارای وب سایت باشند درآمدی به طور متوسط سالانه 1000000 دولار بیشتر از کسب و کارهای کوچکی که وب سایت نداشته باشند و در فروش آنلاین نیستند دارند. و این برابر 39% درآمد بیشتر می باشد.

6- همه اینترنت دارند

تقریبا 60 درصد ایرانی ها در ایران از اینترنت استفاده می کنند و در سراسر دنیا بیش از 1 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند داشتن یک وب سایت می تواند شهرت کسب و کار شما را بیش از آنکه شما تصور می کنید بیشتر کند و این خود یک امتیاز برای بدست آوردن درآمد بیشتر می باشد.

7- مشتری زیاد

وب سایت ایجاد مشتری برای کسب و کار خود را بیشتر می کنند طبق گزارش سازمان کسب و کار و کوچک 50% از فروش اینترنتی به مشتریان جدید می باشد. داشتن یک وب سایت به طور قابل توجه تعداد مشتریان شما را بیشتر می کند مهم نیست که چه خدمات و یا محصولاتی را شما ارائه می دهید.

8- وب سایت جهانیست

وب سایت فقط محلی و منطقه ای نیست بلکه جهانی می باشد اکثر کسب و کار کوچک تنها قادر به بازاریابی در شهر خود و یا محیط اطراف شهر خود می باشند با استفاده از وب سایت شما می توانید کالاهای خود را در سراسر ایران و حتی به کل دنیا عرضه کنید. قیمت دوربین مداربسته

بازدید : 3
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 12:00

برای اینکه در کسب و کار اینترنتی خود موفق باشید تنها داشتن یک وبسایت به شما کمک نمیکند ، بلکه لازم است با کلیه تکنیک های مدیریت وبسایت آشنا باشید تا با داشتن یک سایت آبدیت و بروز شده با توجه به الگوریتم های گوگل بتوانید استانداردهای لازم را رعایت نموده و نیازهای کاربران خود را به بهترین نحو رفع کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با رازهای مدیریت وب سایت آشنا شوید .

1. طراحی واکنش گرا
با گسترش روز افزون اینترنت همراه بسیاری از کاربران با گوشی های همراه , تبلت و حتی تلویزیون های هوشمند به سایت شما مراجعه میکنند و اینکه سایت بتواند با هر سایز صفحه نمایش هماهنگ باشد بسیار مهم است که در غیر این صورت تعداد زیادی از کاربران خود را از دست خواهید داد.اصطلاح واکنش گرا یعنی سایتی که میتواند خودش را با هر سایز صفحه نمایشی هماهنگ کند و به نوعی عرض سایت با توجه به عرض صفحه نمایش دستگاه کاربر تغییر میکند و در این سایتها کاربر دیگر نیازی به اسکرول کردن به چپ و راست نخواهد داشت. واکنش گرا Responsive بودن برای سایتهای امروزی اجباری است .

2. استفاده از سرویس میزبانی معتبر
مهمترین بخش از یک سایت خوب استفاده از سرویس میزبانی وب معتبر و بدون مشکل است. هاست شما باید بتواند با حداقل قطعی کار کند و خودش را با تکنولوژی های روز آپدیت کند تا بتواند کیفیت و امنیت سرویس خود را حفظ کند. تصور کنید شما یک سایت پر بازدید و معتبر دارید و در ساعت اوج بازدید سایت به علت کیفیت پایین سرور و زیرساخت های شرکت خدمات دهنده برای مدتی سایت شما از دسترس خارج شود. در این موقعیت هر ثانیه برای شما ضرر مادی است . پس بهتر است از همان ابتدا یک سرویس دهنده معتبر انتخاب کنید و قبل از سفارش چند مورد از سایتهای بزرگ که از سرویس آنها استفاده میکنند را بررسی کنید.

3. سئوی سایت را همواره بروز کنید
الگوریتم های گوگل مدام در حال آپدیت شدن و تغییرات عمده است که برای مبارزه با اسپمر ها و سایت های جعلی بسیار مهم است . چون گوگل همیشه سعی میکند بهترین و نزدیک ترین نتایج به خواسته کاربر را در اختیارش قرار دهد و این کار بدون داشتن الگویتم ها و فیلتر های قوی امکان پذیر نیست چون بسیاری از سایتها سعی میکنند با استفاده از روش های جعلی خود را به صدر نتایج برسانند. به عنوان یک مدیر سایت باید همیشه با این تغییرات الگوریتم ها آشنا باشید و مطالب و ساختار سایت خود را با آن آپدیت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید ولی در کنار اینها نباید استفاده از اصول اولیه سئو مانند تراکم کلمات کلیدی , تگ های H1-H6 , لینک سازی داخلی و … را فراموش کرد.

4. منوی کاربری ساده
دقت کنید که هر بازدید کننده از سایت شما با هر خواسته و هدفی که از ورود به سایت دارد باید بتواند خیلی راحت بخش مورد نظر خود را پیدا کند و در میان مطالب گیج نشود. سعی کنید بخشهای مهم و پر بازدید سایت را در منوی اصلی سایت و در بخش بالایی قرار دهید و سایر بخشهای کم اهمیت تر را در منوهای ثانویه یا ستون های کناری سایت قرار دهید با این کار میتوانید به کاربر کمک کنید راحت تر به خواسته خود برسد و رضایت بیشتری از رابط کاربری سایت شما داشته باشد. بر اساس استاندارد, هر کاربری باید بتواند در ۳ کلیک به خواسته خود در سایت شما برسد و در غیر این صورت سایت را ترک میکند.

5. تیم حرفه ای مدیریت سایت
یک شخص به تنهایی نمیتواند تمام کارهای یک سایت بزرگ و معتبر را انجام دهد و نیاز دارد که افرادی در این راه به او کمک کنند که میتوانید برای این کار از دوستان خود کمک بگیرید یا از یک تیم حرفه ای مدیریت سایت استفاده کنید که مجموعه ای از برنامه نویسان و گرافیست ها و افراد با تجربه در تولید محتوی و سئو هستند.هر سایتی دارای دوره موفقیت ۲-۴ ساله است و بعد از آن باید تغییراتی در عملکرد سایت ایجاد شود و به نوعی سایت با روند بازار و سلیقه مشتریان آپدیت شود و حضور یک تیم حرفه ای در کنار شما میتواند کمک بزرگی باشد.


6. محتوی همه چیز است
برای تولید محتوی وقت زیادی صرف کنید و برای آن اهمیت قائل شوید زیرا این محتوی است که به سایت شما اعتبار میدهد و موتورهای جست و جو برای همین محتوی به شما رتبه میدهند .پس سعی کنید مطالبی بنویسید که مشکلی از کاربران حل میکند و هر از چند گاهی مطالب قدیمی سایت خود را ویرایش کنید و با اطلاعات روز آنها را به روز رسانی کنید.همچنین میتوانید مطالب مرتبط باهم را به هم لینک کنید و با این کار زمان ماندگاری کاربر در سایت را افزایش دهید که در سئو سایت هم موثر است. طراحی سایت تهران

مجموعه بانی سایت با تیم حرفه ایی شامل برنامه نویسان،گرافیست ها، کارشناسان سئو و محتوا آماده انجام کلیه کارهای وبسایت شما میباشد

7. ساده ولی کارآمد
در طراحی رابط کاربری سایت باید در کنار نکات زیبایی و منحصر به فرد بودن طراحی به راحتی کاربر و بهبود تجربه کاربری هم فکر کنید.مطمئن شوید که کاربران ورودی سایت شما میتوانند به راحتی مطلب مورد نظر خود را پیدا کنند و به خواسته اش از سایت شما برسد. به عنوان مدیر سایت باید بتوانید که تمامی بخشهای سایت را خودتان تغییر دهید و نیازی به تیم طراحی و سختی های برنامه نویسی نداشته باشید. برای مثال استفاده از یک سیستم مدیریت محتوی معتبر مانند وردپرس WordPress میتواند در این مورد اختیارات زیادی به شما بدهد.

8. نکات امنیتی
امنیت برای سایتهای خدماتی بسیار مهم و حیاتی است و یکی از مهم ترین عواملی است که باعث میشود کاربر بتواند به سایت شما اعتماد کند و همچنین با رعایت نکات امنیتی مانند تعیین سطح دسترسی های مناسب , نصب افزونه های امنیتی , گرفتن بک آپ های روزانه میتوانید تا حد بسیار زیادی سایت خود را از هکر ها محفوظ کنید. طراحی سایت شرکتی

9. سلامت لینک ها

در بازه های زمانی مختلف لینکهای سایت خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که تمام لینکها فعال هستند و کار میکنند. داشتن لینکهای شکسته در سایت که به هیچ صفحه ای ختم نمیشود هم برای کاربران شما ناخوشایند است و هم از نظر سئوی سایت امتیاز منفی حساب میشود و همچنین وجود لینک های شکسته در بخشهای مختلف سایت باعث ضعیف شدن تجربه کاربری User Experience در سایت میشود.

10. در شبکه های اجتماعی فعال باشید
استفاده از شبکه های اجتماعی رشد چشمگیری پیدا کرده است و همه افراد در تمامی رنج های سنی از آن استفاده میکنند. مطالب به سرعت از طریق شبکه های اجتماعی پخش میشوند و میتواند پتانسیل بسیار بالایی برای شما داشته باشد تا به صورت رایگان برای سایت خود بازدیدکننده و برای کالا و خدمات خود مشتری پیدا کنید. پس حتما برای سایت خود شبکه های اجتماعی مرتبط ایجاد کنید و محتوی سایت خود را در آنها منتشر کنید و با مدیریت صحیح از قدرت شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

11. مراقب رفتار آنلاین خود باشید
اگر یک برند یا سایت معروف هستید باید خیلی مراقب رفتار آنلاین خود باشید زیرا زیر ذره بین رقبا هستید و تمامی حرکت های شما توسط منابع مختلفی کنترل میشود و اگر خطای کوچکی مرتکب شوید ممکن است عواقب سنگینی برای شما داشته باشد. برای همین در رفتار با مشتری و انتشار مطالب در سایت و شبکه های اجتماعیتان دقت بالای داشته باشید. ساخت سایت12. ریسک پذیر باشید
برای پیشرفت و افزایش سود آوری یک کسب و کار آنلاین هیچ فرمول ازپیش نوشته ای وجود ندارد و شما به عنوان مدیر سایت باید ریسک پذیر باشید و بتوانید تغییراتی در سایت ایجاد کنید و نتیجه آن را ببینید. ممکن است همین تغییرات کوچک برای سایت شما موفقیت های بزرگی به همراه داشته باشد. مانند تغییر در رابط کاربری سایت , راه اندازی کمپین های تبلیغاتی , ایجاد کدهای تخفیف ویژه و مناسبتی و راه هایی از این دست.

سایت شما معرف هویت آنلاین شماست و کمک میکند بتواند خودتان را به جهان بشناسانید. در دنیای مجازی میلیونها کاربر به دنبال کالا و خدمات شما هستند و این خودتان هستید که میتوانید با مدیریت درست و ایجاد یک استراتژی مناسب با قرار گرفتن در مسیر صحیح سایت خود را به سوی موفقیت و قرار گرفتن در صدر نتایج جست و جو هدایت کنید.امروز در هر موضوعی هزاران سایت راه اندازی شده است و بازار رقابت بسیار داغ است ودر این میاد افراد بسیار کمی به موفقیت و سودآوری رسیده اند. شرکت طراحی سایت

پس کمی فکر کنید و با تدوین یک استراتژی مناسب برای کسب و کار آنلاین خود میتوانید کم کم به موفقیت برسید و فراموش نکنید که در این مسیر بهترین یاری دهنده شما , کاربران فعلی سایت تان هستند که میتوانید به صورت رایگان از نظران و کمک های آنها استفاده کنید زیرا در نهایت همین کاربران هستند که میخواهند از کالا و خدمات شما استفاده کنند.

تعداد صفحات : -1

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
 • کل مطالب : 39
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 20
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 19
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 21
 • بازدید ماه : 21
 • بازدید سال : 749
 • بازدید کلی : 751
 • <
  پیوندهای روزانه
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی